שיפוץ חדר שינה
קבלן בניה,  קבלן שיפוצים

שיפוץ חדר שינה

השיפוץ בעיקרו נועד לתקן בעיות טיח, ריצוף וכדומה. לא מן הנמנע שגם תחליפו את מיטת השינה, יחד עם הארוניות ואולי גם הקומודה. נראה לכם שאישה תוותר על שולחן איפור בחדר שינה ? במהלך השיפוץ לא מומלץ להשתולל מבחינת תקציב. אתם יודעים איך מתחילים אבל לא מה התשלום הסופי. לכן הקציבו גבולות של הוצאה כספית, מה מתקנים ומה מחליפים. ואם נשאר מעט כסף – אפשר להוסיף עוד תריס לחלון. מנורת תקרה או החלפת דלת של החדר. לא חסרים רעיונות, העיניין זה התקציב.

עיצוב חדר שינה

שיפוץ חדר שינה של ילדים נוטה לעיתים לעירוב סגנונות עיצוב. חדר בעיצוב רומנטי, או בסגנון ילדותי צבעוני ויש שהסכימו למודרני עם דמויות מפורסמים. אנו מבלים את רוב חיינו בחדר זה. לפחות 8 שעות תמימות ביום, כל יום. מתוך הנחה שאנו ישנים בבית ולא בדרכים. בכל מקרה ההמלצות לעיצוב יש לא מעט. מעצבים נוטים לצבוע את הקירות בגוונים פסטלים שמשרים שינה. יש אנשים שמעדיפים קירות לבנים, ומינימום דקורציה על הקירות. תמונה אחת, מדף ולא יותר. אחרים לא ייוותרו על הרבה תמונות לכיסוי מירב הקירות, כולל מדפים, אביזרי נוי ומה לא.

עיצוב חדר ילדים

אם זה ילדים מתבגרים – תתקשו לרצות אותם. לכל אחד יש כבר דעה ברורה איך אמור להיות חדרו. מה הצבע של הקירות, איזה סגנון ארון ואיזו טלויזיה. כדאי שתהיה חכמה וממותג ידוע, שלא יהיו תקיעות. לא בזמן שידור ליגת האלופות, ולא בשידור ריאלטי של זוגות לחתונה. טלויזיה טובה מהדור החדש עם מערכת האנדרואיד הכי חדשה והרבה זיכרון. צבע בדלת לא ממש מפריע, ובלבד שתהיה אטומה לרעש. הנוער רוצה פרטיות ובעיקר להיות לבד בחדר.

שיפוץ מקצועי

קבלני שיפוצים ישמחו לתת הצעת מחיר לביצוע השיפוץ. אבל חשוב מאוד. להגדיר את כל חלקי העבודה, לרשום בכתב מה מתקנים. להוסיף סעיפים של תשלום בהתאם להתקדמות העבודה. כתיבת תאריכי יעד לסיום כל חלק ברמונט חשוב מאוד. אם איחר – יקוזז תשלום. ורק ובמידה העיכוב היה באחריותו או באשמתו. הבטחות מילוליות של קבל או שיפוצניק לא ממש שוות ברוב המקרים. אם אתם מתכוונים להחליף רהיט כמו חלון או דלת, עשו זאת בעצמכם. כלומר אתם יוצרים קשר עם תמקין הדלתות או התריסים ומתנהלים מולו. אין שום הצדקה לשלם תיווך למשפץ.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *