החלקת בטון - רצפת בטון מוחלק
בטון,  מחיר בטון,  קבלן שיפוצים

החלקת בטון

החלקת בטון

מבצעים החלקת בטון על ידי מכשיר מיוחד היוצר מרקם ציפוי חיצוני חלק עם השתקפות. כמעט כמו שיש. ניתן גם להוסיף דוגמאות עיצוב כגון קווים או עיגולים בחריטה. זה בעצם תהליך שבו משתמשים בכלי עיבוד וכלי חריטה כדי לקלף את השטח העליון של הבטון על מנת לקבל מראה חלק ומסוגנן יותר. כדי למלא חריצי החלקה ושטחים שלא חלקים, משתמשים בחומרים מיוחדים.

למה נוהגים להחליק בטון ?

החלקת בטון היא בחירה פופולרית עבור פרויקטים רבים של שיפוץ בית. הוא מספק משטח חלק ואחיד שמשתמשים למגוון מטרות. עם זאת, עלות בטון מוחלק תלויה במספר גורמים. גודל הפרויקט מבחינת שטח שעובדים עלין. הכי חשוב סוג בטון שמחליקים וכל שירות של קבלן שיפוצים לפי הנדרש. קביעת המחיר של החלקת בטון וכיצד להבטיח שתקבלו את העסקה הטובה ביותר שאפשר. פנו לכמה מהמבצעים ובקשו הצעות לפי גודל השטח, ודרישה נוספת. צרו השוואה בין כל מה שהגישו לכם – ונסו לברר המלצות מלקוחות שלהם.

חברות החלקת בטון

יש לא מעט חברות שמחליקות בטון. הם מתחילות תהליך הכולל יצירת משטח חלק ואחיד על בטון בעזרת כלים וטכניקות מיוחדות. לקוחות מעוניינים בו כי זה מעניק לרצפות בטון, קירות ומשטחים אחרים מראה מלוטש. בכללי גם גם עוזר ומגן על פני השטח מפני בלאי לאורך זמן. חברה טובה נותנת הצעת מחיר כדאית בהתאם לפרוייקט. עלות החלקת משטח בטון תהיה תלויה בגודל שצריך לכסות כמו גם בטכניקה . חברה שמייצרת בטון מוחלק מקצועית יכולה לספק הערכה כספית. כל בית עסק גובה מחיר כמעט זהה עבור השירות.

בטון מוחלק

זהו סוג של בטון חלק שמשטחים על פני ריצוף אשר יוצקים אותו כבר בתהליך ההקמה. הוא מאוד חזק ועמיד להרבה זמן, אם כי עלולים להיווצר בו סדקים עם הזמן. בישראל השיטה מאוד מפותחת, וזה התחיל עם  אולמות ייצור שבתהליך השיפוץ ביקשו רצפה מבריקה. בהמשך קבלני שיפוץ רבים מבינים את הביקוש להחלקת בטון גם בבתים פרטיים. ישנם כמה תערובות פולימריות שמשמשות לציפויי רצפת בטון. כך יוצרים את הציפוי החלק עם ההשתקפות. השכבה העליונה מאוד אסטתית ונעימה לעין כמו קרמיקה. היא מאוד חזקה ואפשר לייצר אותה במגוון צבעים. בטון כזה עמיד בפני רטיבות וחילחול מים. כלומר הוא גם חומר איטום נגד נוזלים.

מחיר בטון מוחלק

העלות של ריצוף זה זולה יותר מאשר ריצוף רגיל. תלוי באיכות הציפוי, בביצוע המקצועי, וגם ציפוי שכבת הסילר מאוד משמעותית. איכות הסילר גם משפיעה על המחיר של הבטון. בדרך כלל נהוג לגבות בסביבות 160 שח למטר רבוע. אבל יש להוסיף לחשבון הכלכלי גם עלויות נוספות. איכות הדחיסה והביצוע. הגוון שבו יוצר המשטח, סוג ההברקה והחזר האור מהבטון המוחלק, כמות השטח הכללי לביצוע. יש שדורשים גם תוספת לתנאים במקום. כמו ביצוע החלקה במקום שדורש מנוף, העלאת ציוד לגובה, האם יש חשמל במקום. קורה שיש בניין בהקמה ואין במקום מקור חשמל- אז החברה מביאה עימה גנרטור.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *